Menu Zamknij

Mazowiecka Akademia Sztuki Pomagania – zapowiedź kolejnych szkoleń

Kolejne szkolenie w ramach Mazowieckiej Akademii Sztuki Pomagania (MASP) już za nami. W dniach 6-7 sierpnia 2019 r. w pięknej scenerii Hotelu Cyprus w Książenicach odbyło się szkolenie nt. „Budowanie autorytetu pracownika pomocy społecznej”.

Zakres merytoryczny szkolenia obejmował między innymi diagnozę własnego potencjału, budowanie zaufania, wzmacnianie pozycji pracownika socjalnego, system motywacji, określenie mapy czynników warunkujących sukces w rozwoju osobistym i budowaniu autorytetu a także role pracowników socjalnych. Materiały ze szkolenia znajdą Państwo do pobrania na stornie http://mcps.com.pl/seminaria-szkolenia-konferencje/.

Szkolenie poprowadziła pani Katarzyna Filak. Uczestnikami szkolenia byli pracownicy zatrudnieni w instytucjach pomocy i integracji społecznej.

Serdecznie dziękujemy za obecność i zachęcamy do udziału w kolejnych planowanych szkoleniach w ramach MASP. Przed nami do zgłębienia są jeszcze następujące tematy:

  • „Oddzielenie pracy socjalnej od pomocy finansowej”,
  • „Przemoc wobec dzieci w sytuacji rozwodu”,
  • „Postępowanie wobec dłużników alimentacyjnych. Fundusz alimentacyjny”,
  • „Prawne aspekty przemocy w rodzinie”,
  • „Zasady bezpiecznego kontaktu z osobami z zaburzeniami psychicznymi (przymus bezpośredni). Metody pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi w sytuacjach trudnych a zastosowanie przymusu bezpośredniego”.

Więcej informacji już wkrótce na stronie http://mcps.com.pl/kategoria/aktualnosci/szkolenia/.

MASP logo.jpg

Opublikowany w Aktualności, Wyroznione

Powiązane