fbpx
Menu Zamknij

PRZEDSTAWICIELE MCPS W PUŁTUSKU

8 marca 2019 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pułtusku odbyło się spotkanie przedstawicieli Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej (MCPS) z władzami miasta Pułtusk, powiatu pułtuskiego oraz instytucjami i organizacjami pozarządowymi zajmującymi się aktywna integracją i pomocą społeczną. W spotkaniu uczestniczyło ok. 40 osób z terenu powiatu pułtuskiego.

Pani Elżbieta Bogucka, zastępca dyrektora MCPS, przedstawiła główne zadania Centrum oraz możliwości uzyskania zarówno przez samorządy lokalne, jak i organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne, wsparcia i dofinansowania działań skierowanych do seniorów, osób z niepełnosprawnościami, osób w kryzysie psychicznym, a także osób doznających przemocy.

Pan Robert Gajewski, kierownik Wydziału ds. Ekonomii Społecznej, przedstawił możliwości dofinansowania Centrów Integracji Społecznej, zaś Pan Tomasz Osadnik, kierownik Wydziału ds. Profilaktyki Uzależnień, możliwości wsparcia działań związanych z profilaktyką uzależnień od alkoholu i substancji psychoaktywnych.

Pułtusk, 8 marca 2019 Pułtusk, 8 marca 2019
Pułtusk, 8 marca 2019 Pułtusk, 8 marca 2019

 

Opublikowany w Aktualności, Wyroznione

Powiązane