Menu Zamknij

ZAPRASZAMY NA “MAZOWIECKI JARMARK ROZMAITOŚCI”

Zaproszenie na Mazowiecki jarmark rozwmaitości

Zapraszamy do odwiedzenia „Mazowieckiego Jarmarku Rozmaitości”, na którym swoje produkty i usługi zaprezentują podmioty ekonomii społecznej: spółdzielnie socjalne, warsztaty terapii zajęciowej, centra integracji społecznej oraz organizacje pozarządowe.

Ta niecodzienna impreza targowa odbędzie się 13 września br. w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie (02-222 Warszawa, al. Jerozolimskie 179, poziom -1 / przy fontannie), w ramach corocznych  “Mazowieckich Spotkań z Ekonomią Społeczną”, które w tym roku odbędą się już po raz piąty. W trakcie imprezy zostaną wręczone wyróżnienia „Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej” przyznawane najlepszym przedsiębiorstwom, osobom i instytucjom działającym na rzecz ekonomii społecznej na Mazowszu. Uroczysta gala odbędzie się o godz. 15. Tegoroczna edycja tego współzawodnictwa, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej, obejmuje trzy kategorie konkursowe: „Rozwój”, „Reintegrację” i „Odpowiedzialność”.

Zapraszamy na to szczególne wydarzenie, podczas którego, będzie możliwość poznania ciekawych ludzi, posłuchania rozmów o pomaganiu, a także nabycia oryginalnych wyrobów rękodzielniczych oraz popróbowania mazowieckiej kuchni regionalnej. Na odwiedzających Jarmark czekają ponadto energetyczne występy estradowe, liczne niespodzianki oraz konkursy z nagrodami. Nie przegapcie tej okazji, odkryjcie pasjonujące oblicze biznesu, w którym liczą się ludzie!

Program Mazowieckiego Jarmarku Rozmaitości >>>

Opublikowany w Aktualności, Wydarzenia

Powiązane