Menu Zamknij

Portal internetowy Aktywni+

Aktywni + to portal internetowy (a także magazyn) powstały z myślą o osobach, które pragną spełniać się zarówno zawodowo, jak i prywatnie po przekroczeniu 50-tego roku życia.

Problematyka portalu jest bardzo szeroka: od porad zdrowotnychy, przez relacjonowanie wydarzeń dla seniorów, skończywszy na szkoleniach przeznaczonych dla osób po 50-tce.

Magazyn to nie suche fakty, to przede wszystkim ludzie, zainspirowani kreatywnością i nabytym doświadczeniem seniorów. W ten sposób powstał dział Master Class, który pełen jest wywiadów z wyjątkowymi osobami 50+, opowiadającymi o swoich planach, o życiu i o tym jak osiągnęli sukces.

Polski konsument 50+ to najszybciej rosnąca grupa wiekowa. Są to osoby w dużej mierze aktywne zawodowo. W swojej pracy odoszą sukcesy i mają zapał nie mniejszy niż młodzi ludzie po studiach. Portal wychodzi naprzeciw potrzebom takich osób, dążąc do bycia źródłem wiedzy dotyczącym szkoleń, spotkań, zjazdów i wielu innych wydarzeń dla osób pragnących żyć aktywnie po 50-tce.

Źródłem rzetelnych informacji mogą być ludzie. Organizujecie wydarzenie, o którym warto szerzej wspomnieć? Portal zaprasza do kontaktu. Stworzyliście interesujący artykuł, którym chcecie się podzielić? Portal zaprasza do wysłania go. Pomóżcie stworzyć miejsce, gdzie każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Zapraszamy na stronę internetową: www.aktywni-plus.pl oraz fanpage https://web.facebook.com/magazynAktywni/

Opublikowany w Archiwum

Powiązane