Menu Zamknij

Badanie ankietowe – zamówienia publiczne z zastosowaniem klauzul społecznych

Rozpoczynamy badanie ws. zamówień publicznych z zastosowaniem klauzul społecznych, realizowanych w 2017 roku przez gminy / miasta / powiaty w woj. mazowieckim. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiet. 

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej (MCPS) jako jednostka organizacyjna Samorządu Województwa Mazowieckiego realizuje zadania związane z koordynacją rozwoju ekonomii społecznej w województwie mazowieckim. 

Zapraszamy do udziału w badaniu ws. zamówień publicznych z zastosowaniem klauzul społecznych, realizowanych w 2017 roku przez gminy / miasta / powiaty w woj. mazowieckimPytania w ankiecie są identyczne jak za lata 2015-2016.

W załączeniu znajdują się:

  • Pismo przewodnie
  • „Ankieta dotycząca zamówień z zastosowaniem klauzul społecznych realizowanych przez gminę / miasto / powiat w roku 2017” (plik word)

Prosimy o zwrot wypełnionych ankiet do Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej na adres mailowy: krzysztof.pilecki@mcps-efs.pl , w terminie do dnia: 13.04.2018 r. (piątek).


Załączniki:

 Pismo-JST-zamowienia publ.pdf

 Ankieta dot. klauzul spolecznych w zamówieniach publicznych 2017.docx


Polecam także raport z zeszłorocznego badania, w którym pytaliśmy Państwa o zamówienia publiczne z zastosowaniem klauzul społecznych w latach 2015-2016.

 

Opublikowany w Wydarzenia

Powiązane