Menu Zamknij

Materiały i relacja z seminarium pt. „Ochrona danych osobowych w pomocy społecznej”

W dniu 11 lipca czerwca 2018 r. odbyło się kolejne szkolenie w ramach Mazowieckiej Akademii Sztuki Pomagania (MASP). Tym razem tematem szkolenia była ochrona danych osobowych w pomocy społecznej. Zapraszamy do zapoznania się z relacją i do pobrania skryptu szkoleniowego.​

W dniu 11 lipca 2018 r. w siedzibie Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej odbyło się seminarium pt.” Ochrona danych osobowych w pomocy społecznej”. Podczas spotkania poruszono najważniejsze zagadnienia związane z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), czyli tzw. RODO.

Seminarium poprowadził doktor nauk prawnych Piotr Piskozub, który poza prezentacją przepisów prawnych, odpowiadał na wiele pytań i szczegółowo omawiał progblematyczne zagadnienia. Tym bardziej, że temat ochrony danych jest obecnie bardzo „na czasie”.

Było to kolejne z serii spotkań prowadzonych w ramach dwuletniej Mazowieckiej Akademii Sztuki Pomagania (MASP) organizowanej przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej (MCPS).

Poniżej zamieszczamy materiały i zdjęcia z seminarium.

Serdecznie dziękujemy za udział w szkoleniu. Jednocześnie zapraszamy Państwa do kolejnych szkoleń i seminariów w ramach Mazowieckiej Akademii Sztuki Pomagania (MASP). 

Opublikowany w Wydarzenia

Powiązane