fbpx
Menu Zamknij

Giełda Mocy 2017 – promocja zatrudnienia wspomaganego osób z niepełnosprawnością

29 listopada 2017 r. odbędzie się VII edycja jedynych w swoim rodzaju targów pracy: Giełda Mocy 2017. Tegoroczna edycja zorganizowana jest pod hasłem Zauważ – Zatrudnij – Zyskaj. Targi promują w środowisku biznesowym i instytucjonalnym zatrudnienie wspomagane osób z niepełnosprawnościami.
W ramach Giełdy Mocy zostaną przeprowadzone wykłady oraz warsztaty połączone z dyskusją, które poprowadzą specjaliści z zakresu zatrudnienia wspomaganego, przedstawiciele świata nauki, rynku pracy, biznesu oraz pracodawcy zatrudniający osoby z niepełnosprawnościami. Powodzenie targów w dużej mierze wynika z zaangażowania osób z niepełnosprawnością, które jako współorganizatorzy uczestniczą w przygotowaniu i przeprowadzeniu giełdy. Kandydaci do pracy przemawiają w swoim imieniu, prezentują swoje walory i umiejętności.
Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Otwarte Drzwi. Targi odbędą się 29 listopada 2017 r. w godzinach 9:30 – 14:30. Miejscem przeprowadzenia tegorocznej edycji targów jest PGE Narodowy (Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie).
Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy: www.gieldamocy.otwartedrzwi.pl

Opublikowany w Osoby z Niepełnosprawnością

Powiązane