fbpx
Menu Zamknij

OGŁOSZENIE KONKURSOWE – POLITYKA SENIORALNA

W dniu 10 lutego 2020 r. Zarząd Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 203/105/20 ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację w 2020 r. niektórych zadań publicznych Województwa Mazowieckiego w obszarze –„Działalność na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”

W następujących zadaniach publicznych:

1) Działania na rzecz osób starszych w zakresie zwiększania samodzielności i przeciwdziałania zagrożeniu marginalizacją społeczną;

2) Partycypacja osób starszych w życiu społecznym;

3) Ścieżką edukacyjną w trzeci wiek;

4) Mapa dobrych praktyk i miejsc przyjaznych dla seniorów.

Termin składania ofert wyznacza się od 13 lutego do 6 marca 2020 r. Oferty należy składać wyłącznie poprzez generator ofert konkursowych w serwisie Witkac.pl, dostępny na stronie http://konkursyngo.mcps.com.pl/.

Złożenie oferty przez generator jest jedynym sposobem składania ofert. Nie jest wymagane składanie ofert w wersji papierowej, ani potwierdzenia złożenia oferty. O zachowaniu terminu złożenia oferty decyduje data złożenia oferty w systemie Witkac.pl. Generator ofert konkursowych uniemożliwia edycję lub wycofanie oferty po jej złożeniu. W przypadku chęci wycofania oferty złożonej w generatorze (przed upływem terminu składania ofert), należy dostarczyć do Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej w Warszawie oświadczenie o wycofaniu oferty.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Polityki Senioralnej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej pod numerem telefonu:
22 622 42 32 w. 43.


1 UCHWAŁA POLITYKA SENIORALNA

2 OGŁOSZENIE KONKURSOWE

3 NABÓR DO KOMISJI KONKURSOWEJ

4 FORMULARZ DO NABORU DO KOMISJI

11.02.2020 15:50
umieścił: Hubert Siczek
wytworzył: Piotr Lejzerowicz

 

 

 

Opublikowany w Aktualne Otwarte Konkursy Ofert, Biuletyn Informacji publicznej, Otwarte Konkursy Ofert, Seniorzy

Powiązane