Menu Zamknij

Konferencja dla członków stowarzyszeń i klubów abstynenckich z województwa mazowieckiego

W dniach 30.11–1.12.2019 r. w Broku odbyła się dwudniowa konferencja dla 120 przedstawicieli ruchów abstynenckich z Mazowsza, współorganizowana przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej i Mazowiecki Związek Stowarzyszeń Abstynenckich. Otwarcia konferencji w imieniu MCPS dokonał Tomasz Osadnik – Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego do spraw Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W czasie konferencji uczestnicy rozmawiali o planowanych działaniach organizacji abstynenckich. Podczas części warsztatowej odpowiadano sobie na przewrotne pytanie o to, czy warto mieć cele i je realizować. Mierzono się również z pisaniem ofert na nowych wzorach dokumentów. Na zakończenie konferencji odbyła się dyskusja o tym, czy stowarzyszenia abstynenckie potrzebują nowych członków. Przedstawiano też pomysły na tworzenie organizacji.

Konferencja była dobrą okazją do dyskusji o wyzwaniach oraz wymianą doświadczeń między nowymi i długoletnimi członkami stowarzyszeń abstynenckich działających w województwie mazowieckim.

Opublikowano wAktualności

Powiązane