Menu Zamknij

KONKURS FOTOGRAFICZNY “EKONOMIA SPOŁECZNA – PORTRET PRAWDZIWY”

Wydział ekonomii społecznej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej ogłasza Konkurs fotograficzny pod hasłem „Ekonomia społeczna – portret prawdziwy”. Konkurs ma charakter otwarty, może wziąć w nim udział każdy, kto nie zajmuje się zawodowo fotografią.

Ekonomii społecznej nie trzeba specjalnie szukać. Jest wokół nas, wystarczy dobrze się rozejrzeć. Jest tak blisko, że czasem przestajemy ją postrzegać jako obszar działań skierowanych do grup szczególnie narażonych na stygmatyzację czy wykluczenie społeczne. To część otaczającej nas rzeczywistości, coś zupełnie naturalnego, co funkcjonuje i co jest odbierane jako nieodłączny element lokalnego pejzażu.

Ogłaszając kolejną, trzecią już edycję naszego konkursu fotograficznego, chcieliśmy prosić Was o  pokazanie, jak Wy postrzegacie ekonomię społeczną. Czym się zajmuje, czego dotyczy i jak pomaga człowiekowi, który jest przecież w niej najważniejszy. Pokażcie nam prawdziwy obraz ekonomii społecznej, jej portret widziany oczami ludzi, którzy mają z nią do czynienia na co dzień. Opowiedzcie nam o sobie, o tych – którym pomagacie, o swoich pomysłach i inicjatywach… Pokażcie, jak wygląda Wasza codzienność w ekonomii społecznej. Z Waszych  zdjęć – mamy taką nadzieję – zrodzi się prawdziwy portret ekonomii społecznej na Mazowszu. Wierzymy, że potraficie to zrobić i taki cel chcielibyśmy osiągnąć.

Zachęcamy w związku z tym, do przysyłania zdjęć, każde z nich skrupulatnie obejrzymy i ocenimy. Najlepsze prace, które wybierze Jury Konkursu nagrodzimy wartościowymi nagrodami rzeczowymi. Dodatkowym wyróżnieniem będzie ich opublikowanie na stronie internetowej:

oraz na profilu ekonomii społecznej na Mazowszu na Facebook-u:

Przyjmowanie prac rozpoczynamy: 2 października 2019 r. (środa) 

Konkurs zamykamy: 8 listopada 2019 r.  (piątek)

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali, którą zaplanowaliśmy na 11 grudnia br.

Z zasadami Konkursu fotograficznego, wymogami w zakresie parametrów zdjęć, formą przesłania zdjęć itp. należy zapoznać się w załączonym regulaminie.

FUNDATORZY NAGRÓD:


Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej


Wydawnictwo „Arkady”

Regulamin Konkursu Fotograficznego-2019

Opublikowano wAktualności

Powiązane