Menu Zamknij

Teatr Kryzys – warsztaty teatralne dla osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego

Fundacja Otwarte Seminaria Filozoficzno-Psychiatryczne serdecznie zaprasza osoby z doświadczeniem kryzysu psychicznego do udziału warsztatach teatralnych pod egidą Teatru Kryzys w Domu Kultury Stokłosy.

W grupie teatralnej są jeszcze ostatnie wolne miejsca! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nami w celu rejestracji poprzez adres e-mail teatr@osfp.org.pl lub telefonicznie na numer 518 058 111.

W okresie letnim warsztaty odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 16:30-20:30 (poza 5 sierpnia, kiedy wyjątkowo warsztatów nie będzie). Następnie, w okresie jesienno-zimowym kontynuowane w każdy piątek. Zwieńczeniem warsztatów będzie przygotowanie i wystawienie na deskach DK Stokłosy spektaklu.

W warsztatach może wziąć udział każdy kto:

– ma za sobą kryzys psychiczny,

– chciałby dowiedzieć się więcej o sobie,

– interesuje się (lub dopiero chciałby zainteresować się) teatrem i pracą aktora,

– jest otwarty na inne osoby o podobnych doświadczeniach / zainteresowaniach.

Udział jest w warsztatach jest darmowy.

Fundacja OSFP realizuje projekt „TEATR KRYZYS – Warsztaty teatralno-rozwojowe dla osób po kryzysie psychicznym” od maja do grudnia 2019 r. dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach otwartego konkursu ofert ogłoszonego przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej.

Więcej na stronie https://osfp.org.pl/teatr-kryzys-warsztaty/ oraz na facebooku: https://tinyurl.com/warsztaty-teatralne-kryzys.

Opublikowano wAktualności

Powiązane