Menu Zamknij

Tak Życzliwości Nie Samotności – Terapeutyczny Telefon Wsparcia dla seniorów

Tak Życzliwości Nie Samotności –  Terapeutyczny Telefon Wsparcia dla seniorów

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Fundacja Instytut Świadomości, w związku z epidemią koronawirusa uruchomiła dedykowany dla seniorów Terapeutyczny Telefon Wsparcia.

Instytut Świadomości w ramach swojej misji społecznej na co dzień prowadzi terapie, procesy terapeutyczno rozwojowe oraz wsparcie emocjonalne dla wszystkich, którzy tego potrzebują. W tym wymagającym i niepewnym czasie chcemy bezpłatnie wesprzeć tych, którym teraz jest najtrudniej – osoby starsze.

 

Terapeutyczny Telefon Wsparcia Instytutu Świadomości jest czynny pod numerem 660-519-565 od 1 kwietnia 2020 r. do końca miesiąca codziennie (również w weekendy) w godzinach 10:00-13:00.

Instytut Świadomości powstał z miłości i szacunku do Istoty Życia. Życia pojmowanego jako Człowiek i cały otaczający go Świat.

Budujemy świadomość w najbardziej kluczowych obszarach życia Człowieka definiowanymi jako obszar zdrowia, społeczeństwa, nauki i technologii, a także środowiska, w którym jako społeczeństwo funkcjonujemy, szczęścia i satysfakcji z Życia oraz dążenia do harmonii i piękna.

Uważamy, że Człowiek zasługuje na wartościowe Życie w wysokiej jakości, a ludzka cywilizacja na kontynuację i rozwój.

Naszą misją jest podnoszenie świadomości i samoświadomości w każdej dziedzinie życia zarówno w jednostkach, jak i całych społeczeństwach.

 

Fundacja Instytut Świadomości

e-mail: naukaiswiadomosci@gmail.com

tel: 660-519-565

www.instytutswiadomosci.online

 

 


01.04.2020 23:20

umieścił: Damian Piekut

wytworzyła: Urszula Kupis

 

Opublikowany w Archiwum

Powiązane