Menu Zamknij

„Avon Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie”

18 czerwca odbędzie się tegoroczna edycja biegu „AVON Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie”. To okazja do wspólnego wyrażania sprzeciwu wobec przemocy domowej. Bieg dobędzie się na trzech dystansach: 10 km, 5 km oraz w biegu rodzinnym na 2 km.

W tym roku już po raz 14. AVON Operations Polska, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Stowarzyszenie Truchtacz.pl zachęcają do wspólnego biegu, który jest wyrazem solidarności z ofiarami przemocy domowej.

W pakietach startowych, które zakupią uczestnicy, są m.in. bransoletki ze znakiem nieskończoności. Dochód z ich sprzedaży Avon przekaże „Niebieskiej Linii”, działającej przy Instytucie Psychologii Zdrowia, na pomoc prawną i psychologiczną dla osób doświadczających przemocy.

W tym roku do akcji dołączyli m.in. popularni polscy biegacze – Katarzyna Gorlo-Olszewska oraz Bartosz Olszewski, a także operator logistyczny GXO, który od wielu lat współpracuje z Avon w Polsce.

Każdy, komu bliska jest idea przeciwdziałania przemocy, może zapisywać się już:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=7716

Szczegółowy program biegu dostępny jest na stronie: https://www.bieg.truchtacz.pl/index.php

Wytworzyła: Anna Zygarska

Źródło informacji: https://www.bieg.truchtacz.pl/

Zdjęcie z biegu „Avon Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie” 2021, źródło zdjęcia: https://csik.garwolin.pl/galerie/?album=3&gallery=513&nggpage=14

Opublikowano wAktualności - przeciwdziałanie przemocy

Powiązane