Menu Zamknij

Akcja Masz Głos

Mamy nadzieję, że wierzą Państwo wspólnie z nami, że współpraca różnych grup i środowisk, które na co dzień działają na jednym terenie jest niezmiernie ważna. W czasie pandemii tym bardziej potrzebujemy współpracy i budowania sieci zaufania. Wszystkich gotowych do takiego zaangażowania wspiera program Fundacji Batorego – akcja Masz Głos, który właśnie rusza z nową edycją.

Do akcji Masz Głos 2021 mogą zgłaszać się organizacje społeczne, grupy nieformalne, aktywistki i aktywiści z całej Polski, którzy chcą zmieniać swoje najbliższe otoczenie – angażując do współpracy mieszkańców i władze lokalne. Mogą zajmować się różnymi sprawami: ekologią, przestrzenią publiczną, lokalnymi przepisami, edukacją, działaniami na rzecz młodzieży, seniorów, osób z niepełnosprawnościami i wiele innych – każda z tych inicjatyw jest ważna w akcji Masz Głos.

Jesteśmy przekonani, że udział w akcji będzie dla Państwa kolejną okazją do rozwoju, efektywniejszego planowania dalszych działań, powiązania ze środowiskiem lokalnym i nawiązania nowych kontaktów.

Jeśli są Państwo zainteresowani wystarczy wejść na stronę www.maszglos.pl i między 15 lutego a 8 marca zapisać się do programu. Udział w akcji Masz Głos trwa 10 miesięcy i jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy dostają wsparcie merytoryczne, a także pomoc w przygotowaniu planu działania, określeniu celu i realizacji pomysłu we współpracy z władzą lokalną i otoczeniem.

Masz Głos zdalnie, Masz Głos realnie. Działaj lokalnie!

Plakat akcji Masz głos hasło Masz głos zdalnie masz głos realnie

 

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:

Koordynatorki akcji Masz Głos

Fundacja SocLab

Katarzyna Sztop-Rutkowska

tel. 601 155 546

k.sztop-rutkowska@soclab.org.pl

 

Agnieszka Maszkowska

tel. 507 181 919

a.maszkowska@soclab.org.pl

 

Fundacja SocLab

Białystok, ul. Zwierzyniecka 17/16

tel. +48 507181919 

www.soclab.org.pl

https://www.facebook.com/fundacjasoclab/

 

Opublikowano wDobre Praktyki

Powiązane