Menu Zamknij

Konkurs fotograficzny „Moja ekonomia społeczna”

Ogłaszamy konkurs fotograficzny pod hasłem „Moja ekonomia społeczna”. Ma on charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy, kto zawodowo nie zajmuje się fotografią.

Na zdjęciu zbliżenie na obiektyw aparatu fotograficznego. jest on trzymany w dłoniach, które są w tle.
Konkurs fotograficzny “Moja ekonomia społeczna”

Ekonomia społeczna jest wokół nas, wystarczy dobrze się rozejrzeć. Ciekawa i różnorodna. I tak naprawdę dla każdego z nas zupełnie… inna. To naturalne, bo każdy z nas odbiera ją w indywidualny sposób. Osobisty i emocjonalny.

Jesteśmy ciekawi, jak wygląda Wasza ekonomia społeczna, co jest w niej dla Was ważne i jakich spraw dotyczy. Dlaczego się nią zajmujecie, w jaki sposób i jak chcecie nam o niej opowiedzieć. Sięgnijcie po aparat lub komórkę i przyślijcie nam zdjęcie Waszej ekonomii społecznej. Widzianej okiem obiektywu i złapanej w fotograficznej klatce, przy pomocy migawki. Pokażcie nam Wasz czas zatrzymany w kadrze.

Z przysłanych zdjęć, chcemy stworzyć kolejny, różnorodny i malowniczy  obraz ekonomii społecznej na Mazowszu. Wierzymy, że wspólnie potrafimy to zrobić i przedstawić innym, czym jest dla nas ekonomia społeczna i gdzie człowiek ma w niej swoje miejsce.

Zachęcamy do przysyłania zdjęć, każde z nich skrupulatnie obejrzymy i ocenimy.

Najlepsze prace, które wybierze Jury konkursu nagrodzimy wartościowymi nagrodami. Dodatkowym wyróżnieniem będzie ich opublikowanie na naszej stronie internetowej: www.mcps.com.pl oraz na profilu ekonomii społecznej na Mazowszu na Facebook-u: facebook.com/ekonomiaspolecznanamazowszu/ Najlepsze prace dodatkowo wyeksponujemy na wystawie w przestrzeni publicznej.

Przyjmowanie prac rozpoczynamy: 27 września 2021 r., a zamykamy: 27 października 2021 r.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni: do 3 listopada 2021 r.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali, którą zaplanowaliśmy na 9 listopada br.

Do pobrania:

Opublikowano wAktualności mazowieckiej ekonomii społecznej, Ekonomia Społeczna

Powiązane