Menu Zamknij

Spotkanie informacyjne dotyczące idei tworzenia CUS oraz procesu deinstytucjonalizacji (DI)

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące idei tworzenia CUS oraz procesu deinstytucjonalizacji (DI), w ramach projektu „Liderzy kooperacji”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działanie 2.5 „Skuteczna pomoc społeczna”

Termin: 27 września 2022 r. godzina 10:00 
Miejsce: Mazowieckie Centrum Pomocy Społecznej, ul. Grzybowska 80/82

Przewidywany czas trwania – 2-3h

Cel spotkania:

  1. Prezentacja możliwości tworzenia struktur koordynujących i integrujących usługi społeczne. Charakterystyka możliwości zwiększenia dostępu mieszkańców do usług społecznych, umożliwienia efektywniejszego odpowiadania na zmieniające się potrzeby wszystkich mieszkańców.
  2. Wprowadzenie do kontekstu procesów deinstytucjonalizacyjnych. Tłem do dyskusji w tych obszarach będzie pomoc świadczona uchodźcom z Ukrainy.
  3. Przedstawienie oferty wsparcia i doradztwa ze strony Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej, związanych z tematyką spotkania.

Informację organizacyjne:

  • Spotkanie skierowane jest do OPSów  dzielnic miasta stołecznego Warszawy
  • Informację zgłoszenia należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: liderzy.rekrutacja@mcps.com.pl w tytule: „zgłoszenie na spotkanie”.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem projektu: Larysą Gojło pod numerem tel.: (22) 376 85 19 i Wioletą Królik (22) 376 85 67

Opublikowano wArchiwum Szkoleń

Powiązane