Menu Zamknij

Aktualności

W sekcji aktualności umieszczone są wszelkie działania związane z działaniami na rzecz rzeczników ekonomii społecznej i solidarnej (RESiS). Zapraszamy do bieżącego zapoznawania się z poniższymi informacjami.


Relacja z I spotkania Rzeczników Ekonomii Społecznej i Solidarnej + materiały do pobrania

Rzecznicy ekonomii społecznej i solidarnej (RESiS) poznali się na wspólnym spotkaniu. Odbyło się ono 28 listopada 2019 r. w Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej. 

Wśród głównych tematów było przedstawienie założeń i roli rzecznika w środowisku lokalnym oraz podkreślenie korzyści społeczno-finansowych ze współpracy dla rozwoju ekonomii społecznej na Mazowszu. Rzecznicy wysłuchali dwóch prelekcji oraz odbyła się bardzo aktywna dyskusja, w której omawiano wstępne pomysły dotyczące lokalnego potencjału ekonomii społecznej. 

Linki do materiałów:


Zaproszenie na spotkanie Rzeczników Ekonomii Społecznej i Solidarnej

Serdecznie zapraszamy Państwa na I spotkanie Rzeczników Ekonomii Społecznej i Solidarnej na Mazowszu.
Spotkanie odbędzie się 28 listopada 2019 r. (czwartek) w siedzibie Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej w sali konferencyjnej na VI piętrze. Początek godz. 10:00.
Spotkanie adresowane jest do powołanych Rzeczników (gminy/powiaty, z którymi Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej podpisał porozumienie), ale także do jednostek gminnych i powiatowych, które jeszcze takiego porozumienia nie podpisały, ale zastanawiają się nad powołaniem Rzecznika.

Zgłoszenie proszę przesłać do 22 listopada 2019 r. na poniżej wskazany adres e-mailowy.

W załączeniu program spotkania i formularz zgłoszeniowy.

Zapraszam do kontaktu: Luiza Burba, T: [22] 622 42 32 w. 41, E: luiza.burba@mcps.com.pl

Więcej na temat rzeczników ekonomii społecznej i solidarnej można przeczytać w sekcji Rzecznicy ekonomii społecznej i solidarnej i Dokumenty i kwestie formalne“.


 

Opublikowano wRzecznicy ekonomii społecznej i solidarnej

Powiązane