Menu Zamknij

“MÓJ DOM MAZOWSZE” – KONKURS PLASTYCZNY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Konkurs plastyczny dla osób niepełnosprawnych „MÓJ DOM MAZOWSZE”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym organizowanych przez Mazowieckie centrum Polityki Społecznej. Konkurs skierowany jest do osób niepełnosprawnych z województwa mazowieckiego: uczestników warsztatów terapii zajęciowej, uczestników środowiskowych domów samopomocy, mieszkańców domów pomocy społecznej, pracujących w zakładach aktywności zawodowej, pracujących w podmiotach ekonomii społecznej, uczestników szkół integracyjnych i specjalnych oraz członków stowarzyszeń i fundacji wspierających osoby niepełnosprawne. Do konkursu mogą być zgłaszane prace w pięciu kategoriach: malarstwo i witraż, rysunek i grafika, rzeźba kameralna i płaskorzeźba, tkanina i aplikacja, techniki multimedialne. Z każdej z ww. kategorii zostanie wyłoniony jeden laureat. Prace mogą będziemy przyjmować od 3 czerwca 2019 r do 15 lipca 2019 r.

Ideą konkursu jest promowanie osób niepełnosprawnych, które mimo zmagania się z niepełnosprawnością realizują pasje, są inspiracją, oparciem i wzorem dla innych.

Konkurs plastyczny „MÓJ DOM MAZOWSZE” pozwoli spopularyzować szeroko rozumianą integrację poprzez promowanie i nagradzanie twórczości artystycznej osób niepełnosprawnych.

Szczegóły dotyczące konkursu tj. Regulamin i Formularz zgłoszeniowy dostępne są na naszej stronie www.mcps.com.pl 

Regulamin Konkursu Plastycznego

Formularz zgłoszeniowy – konkurs plastyczny

Opublikowany w Aktualności, Osoby z Niepełnosprawnością, Wyroznione

Powiązane