Menu Zamknij

CZWARTY SEJMIK SENIORALNY WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO 7 CZERWCA 2019

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej zaprasza do udziału w czwartej edycji Sejmiku Senioralnego Województwa Mazowieckiego, w którym udział weźmie ponad stu przedstawicieli środowisk senioralnych z Mazowsza. Spotkanie odbędzie się w dniu 7 czerwca 2019 r. w Warszawie (Teatr Rampa, ul. Kołowa 20) w godzinach 10.00 – 15.00.

Tematem przewodnim tegorocznego Sejmiku będzie Bezpieczeństwo osób starszych w różnych wymiarach życia społecznego. Stosowane coraz bardziej perfekcyjne metody manipulacji osobami starszymi, zobowiązują nas do przeanalizowania tej problematyki na forum publicznym. W celu pełnego zgłębienia problemu, do udziału w panelu dyskusyjnym zostali zaproszeni między innymi przedstawiciele: Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, Krajowej Rady Notarialnej, Urzędu Ochrony Konsumentów i Konkurencji, Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, środowiska akademickiego.

Tą inicjatywą, uwzględniającą propozycję ciekawych tematów i aktywny w niej udział uczestników, Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej włącza się w obchody Światowego Dnia Praw Osób Starszych.

Program Czwarty Sejmik Senioralny Województwa Mazowieckiego 7 czerwca 2019

Formularz Zgłoszeniowy Warszawa 16 czerwca 2019

 

Opublikowano wAktualności

Powiązane