Menu Zamknij

REGIONALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA OBRADOWAŁA W MCPS

Regionalna Komisja Egzaminacyjna obradowała w MCPS

XI posiedzenie Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej (RKE) odbyło się w siedzibie Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.
Członkowie RKE omówili
tematy związane z pracami Komisji oraz egzaminami na I stopień specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny. 3 lipca upłynął termin składania dokumentów przez osoby przystępujące do egzaminu. Wpłynęło 75 wniosków o dopuszczenie do egzaminu na I stopień specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny. Tegoroczny egzamin odbędzie się 9 i 10 października w Warszawie.

Regionalna Komisja Egzaminacyjna składa się z 5 członków – specjalistów z zakresu pracy socjalnej lub pomocy społecznej z województwa mazowieckiego, posiadających doświadczenie w kształceniu lud doskonaleniu zawodowym pracowników socjalnych lub staż zawodowy w instytucjach i podmiotach działających w obszarze pomocy społecznej. W skład Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej do spraw stopni specjalizacji zawodowej pracowników socjalnych działającej w województwie mazowieckim wchodzą: Joanna Truszkowska (Przewodnicząca), Dorota Matuszak (Sekretarz), Róża Nowak, Krystyna Chojecka oraz Jerzy Możdżonek.

Opublikowano wAktualności

Powiązane