Menu Zamknij

Nabór zgłoszeń – Trzeci Przegląd Artystyczny Twórczości Osób Starszych

Termin: 3-4 listopada 2022 r. w Warszawie

Miejsce: FOCUS HOTEL PREMIUM WARSZAWA, ul. Suwak 15, 02-676 Warszawa

Zaproszenie

Po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 wraca trzeci Przegląd Artystyczny Twórczości Osób Starszych. Podczas dwudniowego wydarzenia seniorzy zaprezentują swój dorobek artystyczny obejmujący trzy kategorie: taneczno-muzyczną, teatralno-poetycką oraz kabaretowo-monologową.

Wydarzenie to daje możliwość osobom starszym z województwa mazowieckiego zaprezentowania ich pasji i dokonań artystycznych. Przegląd adresowany jest do osób starszych z terenu województwa mazowieckiego działających w szczególności w uniwersytetach trzeciego wieku, gminnych radach seniorów, organizacjach pozarządowych, oddziałach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz instytucjach, które statutowo zajmują się działalnością na rzecz środowiska osób starszych. Ale też do udziału w wydarzeniu może zgłosić się każdy senior, który chciałby pokazać swój talent i umiejętności.

Zaplanowane zostały trzy sekcje: taneczno-muzyczna, teatralno-poetycka oraz kabaretowo-monologowa.

Pierwszy Przegląd Artystyczny Twórczości Osób Starszych zorganizowano w 2018 r. w Sterdyni i wzięło w nim udział 250 uczestników. Podczas dwudniowego Przeglądu seniorzy zaprezentowali swój różnorodny dorobek. W 2019 r. zorganizowany został w Warszawie Drugi Przegląd Artystyczny dla 300 osób.

W tegorocznej edycji zaplanowano udział maksymalnie do 305 osób.

Nabór zgłoszeń został zakończony

Opublikowano wSeniorzy

Powiązane