Menu Zamknij

VI Sejmik Senioralny Województwa Mazowieckiego – transmisja

Szanowni Państwo,

w imieniu Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej w Warszawie mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Szósty Sejmik Senioralny Województwa Mazowieckiego.

Sejmik odbędzie się 28 września 2021 r. w Warszawie, w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” (ul. Przekorna 33), w godzinach 9.30–14.00. 

➡️ Link do transmisji ⬅️

Sejmik jest wydarzeniem skierowanym do osób starszych, a w szczególności do przedstawicieli rad seniorów, uniwersytetów trzeciego wieku, klubów seniora, organizacji pozarządowych, instytucji, które statutowo zajmują się działalnością na rzecz środowiska osób starszych, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z terenu województwa mazowieckiego.

Celem tegorocznej konferencji jest analiza jakości życia osób starszych na Mazowszu w dobie pandemii COVID-19 i dyskusja na temat możliwości podniesienia jakości życia po pandemii.

W programie konferencji przewidziane są trzy prelekcje, panel dyskusyjny oraz wystąpienia przedstawicieli Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej na temat ekonomii społecznej i działań z zakresu profilaktyki uzależnień. Pierwsza z prelekcji będzie dotyczyła przedstawienia zadań realizowanych przez Wydział Polityki Senioralnej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej. Tematyka drugiej będzie odnosiła się do oceny jakości życia osób starszych w dobie pandemii COVID-19. Trzecia z kolei będzie poświęcona psychologicznym aspektom pandemii koronawirusa i sposobom radzenia sobie z jej negatywnymi skutkami. W panelu dyskusyjnym wezmą udział specjaliści, którzy dyskutować będą m.in. na temat możliwości podniesienia jakości życia osób starszych oraz o formach wsparcia.

W trakcie konferencji zapewniamy bezpłatną przerwę kawową oraz obiad. Ponadto, każdy uczestnik otrzyma materiały konferencyjne. W załączeniu znajdą Państwo dokładny program konferencji wraz z zakresem tematycznym prelekcji.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/Pku9VkREjgKooKQy9

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Kontakt w sprawie konferencji: Paulina Korab, tel.: 690 901 205 – koordynator konferencji Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych.

Opublikowano wSeniorzy

Powiązane