Menu Zamknij

Konferencja „Dzieci i ryby głosu nie mają” – zapraszamy do rekrutacji

Zaniedbanie emocjonalne i jego skutki, wpływ dorosłych na dobrostan psychiczny dziecka czy dzieci emocjonalnie samotne – m.in. te kwestie zostaną omówione w trakcie konferencji „Dzieci i ryby głosu nie mają”, która odbędzie się 12 października w Warszawie. Już można rejestrować się na spotkanie.

Konferencja odbędzie się 12 października 2023 r. w godzinach 9:30-16.30 w sali konferencyjnej Leonardo Royal Hotel Warsaw, przy ul. Grzybowskiej 45 w Warszawie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Trzeba jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona.

W programie m.in.: wykład dr Aleksandry Piotrowskiej, dr Ewy Odachowskiej-Rogalskiej oraz Magdaleny Sękowskiej, panel dyskusyjny I „Wpływ dorosłych na dobrostan psychiczny dziecka” oraz panel dyskusyjny II „Jak środowisko wpływa na rozwój emocjonalny dzieci i nastolatków” (pełny program w załączniku).

Udział w spotkaniu mogą wziąć przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego, jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, sądownictwa, instytucji, organizacji pozarządowych oraz osoby zajmujące się tematyką zdrowia psychicznego w obszarze społecznym.

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej: https://konferencja-zaburzenia.konfeo.com/pl/groups

Termin przyjmowania zgłoszeń: 6 października 2023 r., do godz. 23:59.

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem na konferencję. Informację zwrotną o zakwalifikowaniu uczestnicy otrzymają e-mailem na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

Załączniki:

Opublikowano wAktualności, Aktualności - pomoc i oparcie społeczne, Konferencje

Powiązane