Menu Zamknij

Ankieta o potrzebach szkoleniowych w PES

Plansza z polami wyboru w ankiecie

W dzisiejszych czasach cyfryzacja odgrywa coraz większą rolę w świecie biznesu, a także w sektorze przedsiębiorstw społecznych. Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii może znacząco ułatwić działanie i zwiększyć efektywność działalności społecznej.

Dlatego, w celu wsparcia przedsiębiorstw społecznych w rozwoju i ulepszaniu swoich działań, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych przeprowadza ankietę dotyczącą szkoleń z cyfryzacji.

Ankieta skupia się na potrzebach przedsiębiorstw społecznych i umożliwia poznanie opinii i preferencji w zakresie szkoleń z cyfryzacji. Dzięki temu organizatorzy będą w stanie lepiej dopasować oferty szkoleniowe do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorstw społecznych. Wypełnienie ankiety zajmie tylko kilka minut, a pomoże nam lepiej zrozumieć potrzeby i wyzwania, z jakimi borykają się przedsiębiorstwa społeczne w zakresie cyfryzacji.

Wierzymy, że wsparcie w zakresie cyfryzacji może przyczynić się do rozwoju i ulepszania działalności przedsiębiorstw społecznych, a tym samym do osiągnięcia większego wpływu na społeczeństwo. Dlatego serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety i wyrażenia swoich opinii na temat szkoleń z cyfryzacji.

Z góry dziękujemy za udział w ankiecie i mamy nadzieję na pozytywny wpływ na rozwój przedsiębiorstw społecznych w Polsce.

Ankieta jest dostępna pod tym linkiem.

Źródło treści i obrazka: Strona internetowa Warszawskiego OWES, prowadzonego przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych.

Opublikowano wAktualności mazowieckiej ekonomii społecznej

Powiązane