Menu Zamknij

Zapraszamy na Mazowiecki Jarmark Rozmaitości

Baner reklamowy zapraszający na 6 grudnia 2022 roku na Mazowiecki Jarmark Rozmaitości, czyli Targi Ekonomii Społecznej

Już 6 grudnia w Mikołajki, w Centrum Handlowym BLUE CITY w Warszawie (przy Alejach Jerozolimskich 179), na poziomie -1 (przy fontannie) stanie miasteczko targowe mazowieckiej ekonomii społecznej, gdzie swoje wyroby będzie sprzedawać 31 podmiotów z całego województwa w ramach Mazowieckiego Jarmarku Rozmaitości. czyli Targów Ekonomii Społecznej.

Będą pięknie udekorowane stoiska ze świąteczną ofertą upominkową oraz oryginalne produkty i wyroby: rękodzieło ludowe, wyroby tkackie, stroiki świąteczne, bombki na choinkę, maskotki i przytulanki, torby na ramię, mydełka zapachowe, domowe przetwory kulinarne – konfitury, marmolady, musy, syropy i soki, owoce liofilizowane, domowe zupy i wędliny: baleron, boczek, szynka, kiełbasy, sery, suszone owoce i warzywa, a także – miody i przekąski miodowe, herbatki, zioła i pierniki oraz biżuteria: bransoletki, broszki, kolczyki, naszyjniki, patery, świeczniki, kadzielniczki, świece zapachowe, kartki świąteczne i ozdoby, a także wiele, wiele innych rzeczy, których wszystkich wymienić nie sposób!

Słowem – wszystko w co możemy zaopatrzyć się przed świętami i co kupić na prezent. A wszystko niepowtarzalne, naturalne i świeże!

Zapraszamy od 10 do 20.00!

Opublikowano wAktualności mazowieckiej ekonomii społecznej

Powiązane