Menu Zamknij

Wizyta studyjna do CIS, KIS z woj. świętokrzyskiego, 28-29 września 2021 r.

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej serdecznie zaprasza do udziału w dwudniowej wizycie studyjnej w podmiotach ekonomii społecznej na terenie woj. świętokrzyskiego, która odbędzie się w dniach 28-29 września 2021 r.

Celem wizyty jest poznanie specyfiki funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej spoza obszaru województwa mazowieckiego. Wizyta ma na celu wymianę informacji, przykładów dobrych praktyk i pomysłów pomiędzy uczestnikami wizyty a gospodarzami. Wizyta ma przyczynić się do implementowania dobrych, sprawionych rozwiązań w obszarze ekonomii społecznej.
Program wyjazdu obejmuje wizyty w:

  1. Klubie Integracji Społecznej „Perspektywa” prowadzonym przez Fundację „PEStka” w Kielcach,
  2. Centrum Integracji Społecznej prowadzonym przez Caritas w Kielcach,
  3. Centrum Integracji Społecznej prowadzonym przez Fundację Pomocna Dłoń
    w Ostrowcu Świętokrzyskim,
  4. Stowarzyszeniu LGD „Krzemienny Krąg” w Bałtowie.

Wizyta studyjna dedykowana jest przede wszystkim kierownikom i pracownikom mazowieckich centrów integracji społecznej, klubów integracji społecznej, rzecznikom ekonomii społecznej i solidarnej (RESiS) a także innym przedstawicielom ekonomii społecznej, jednostkom samorządu terytorialnego, instytucjom rynku pracy i integracji społecznej..

Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z wizytą; mają zapewniony transport z Warszawy i z powrotem, transport między odwiedzanymi podmiotami ekonomii społecznej, wyżywienie, nocleg w hotelu 3* z pojedynczym zakwaterowaniem, materiały dydaktyczne, ubezpieczenie NNW.

Miejsce zbiórki: Parking przy Pałacu Kultury i Nauki od strony Al. Jerozolimskich przy kinie Kinoteka. Godzina odjazdu 7:45

Zakwaterowanie: Hotel Paradiso, ul. Harcerska 12, 26-130 Suchedniów

Zgłoszenia na wizytę studyjną przyjmowane są na podstawie formularza zgłoszeniowego przesłanego e-mailem (zeskanowany dokument) na adres: aneta.sepka@mcps.com.pl do dnia 22 września 2021 r. do godz. 12:00.

O zakwalifikowaniu się na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania będzie rekrutowana tylko jedna osoba z jednego podmiotu. Lista osób zakwalifikowanych zostaną umieszczone na stronie www.mcps.com.pl w dniu 22 września 2021 po godzinie 12:00.

Opublikowano wSzkolenia

Powiązane