Menu Zamknij

Film animowany – Przygody Marka Żarówki czyli „Jak zdobyć Mazowiecką Markę Ekonomii Społecznej”

Trwa przyjmowanie zgłoszeń od podmiotów ekonomii społecznej ubiegających się o Mazowiecką Markę Ekonomii Społecznej. Zapraszamy do obejrzenia filmiku animowanego, którego bohater – Marek Żarówka podpowiada krok po kroku – jak zdobyć to zaszczytne wyróżnienie.

 

Poznajcie Państwo Marka Żarówkę, postać animowaną, którą stworzyliśmy specjalnie po to – by przybliżyć Wam podstawowe pojęcia z zakresu ekonomii społecznej. A że ekonomia społeczna to dziedzina szeroko rozbudowana i w gruncie rzeczy – niełatwa, to mamy nadzieję, że dzięki tej prostej i nieco żartobliwej formie – jaką jest film animowany, łatwiej będzie np. zrozumieć jak można założyć spółdzielnię socjalną, gdzie zwrócić się o wsparcie (także finansowe) na rozpoczęcie działalności, czy w końcu – jak ubiegać się  o przyznanie Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej. Jest więc nasz projekt, w pewnym sensie formą filmu instruktażowego. Czy spełnia swoją rolę, oceńcie sami…

Państwa przewodnikiem po meandrach aktywności społecznej będzie bohater serii naszych filmików – Marek Żarówka.

Ponieważ niedawno rozpoczęliśmy kolejną edycję konkursu Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej i aktualnie przyjmujemy zgłoszenia podmiotów ubiegających się o to wyróżnienie, na pewno warto obejrzeć pierwszy film z cyklu przygód Marka Żarówki, w którym nasz bohater podpowiada krok po kroku – jak zdobyć Mazowiecką Markę Ekonomii Społecznej. Prawda, że to łatwe?

Opublikowany w Filmy i Reportaże

Powiązane