Menu Zamknij

Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego: ogłoszenie w sprawie składania ofert w szczególności przez przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terenie Polski na dostawę materiałów, środków i wyrobów medycznych związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

W związku z ogłoszeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, a obecnie stanu epidemii spowodowanej koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, Województwo Mazowieckie podejmuje działania w celu zwiększenia możliwości diagnostycznych, ratowniczych i medycznych poprzez zakup niezbędnego sprzętu oraz materiałów i środków ochrony indywidualnej dla podmiotów leczniczych.

Zadanie realizowane jest w oparciu o Ustawę z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. 2020 poz. 374).

Zapraszamy DO SKŁADANIA OFERT przedsiębiorstwa produkujące, bądź mogące w krótkim czasie rozpocząć produkcję lub dystrybuujące:

 1. środki ochrony indywidualnej, w tym w szczególności:
  • rękawiczki jednorazowe z przedłużonym mankietem,
  • rękawiczki jednorazowe,
  • półmaski twarzowe (FFP3-N99),
  • fartuchy wodoodporne, z długimi rękawami, do wysokości co najmniej kolan, z plecami, 
  • fartuchy wodoodporne, z długimi rękawami, do wysokości co najmniej kolan, bez pleców,
  • kombinezony ochronne kat. III – białe – wodoodporne, z długimi rękawami i kapturem, z zespolonymi nogawkami i ochraniaczami na obuwie, czepki)
  • gogle (z wentylatorami zapobiegającymi parowaniu; dopasowane do kształtu twarzy
   i kompatybilne z półmaską twarzową),
  • przyłbice, 
  • inne środki ochrony indywidualnej nie wymienione powyżej;
 2. środki do dezynfekcji (dla ludzi);
 3. środki do dezynfekcji sprzętu medycznego, powierzchni oraz pomieszczeń;
 4. urządzenia do dezynfekcji;
 5. odczynniki oraz materiały medyczne;
 6. pościel jednorazowa, jednorazowe rękawy do aparatów do mierzenia ciśnienia, itp.
 7. wyroby medyczne i diagnostyczne (tj. termometry bezdotykowe, pulsoksymetry, aparaty elektroniczne do mierzenia ciśnienia, wymazówki, itp.).

Oferty należy składać na adres e mail: covid19_oferty@mazovia.pl

Plik do pobrania: covid-formularz-oferty-1

Źródło: https://www.mazovia.pl/komunikaty–konsultacje-spoleczne/komunikaty/art,2831,ogloszenie-w-sprawie-skladania-ofert-w-szczegolnosci-przez-przedsiebiorstwa-prowadzace-dzialalnosc-na-terenie-polski-na-dostawe-materialow-srodkow-i-wyrobow-medycznych-zwiazanych-z-zapobieganiem-.html

Opublikowany w Ekonomia Społeczna, Wydarzenia

Powiązane