Menu Zamknij

WEBINARIUM – zmiany w ustawie o spółdzielniach socjalnych

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium, poświęconym zmianom w ustawie o spółdzielniach socjalnych. W jego ramach bedzie można omówić wszelkie zmiany oraz rozwiać wątpliwości zadając pytanie ekspertowi ekonomii społecznej – Cezaremu Miżejewskiemu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium, poświęconym zmianom w ustawie o spółdzielniach socjalnych. O zmianach pisaliśmy między innymi w artykule pt. „Nowelizacja ustawy o spółdzielniach socjalnych w skrócie”.

W ramach webinarium bedzie można omówić wszelkie zmiany oraz rozwiać wątpliwości zadając pytanie ekspertowi ekonomii społecznej – Cezaremu Miżejewskiemu.

Webinarium jest skierowane do przedstawicieli Regionalnych Ośrodków Polityki Społecznej oraz przedstawicieli Regionalnych Komitetów Rozwoju Ekonomii Społecznej.

Termin webinarium: 26.03.2018 r. (poniedziałek)

Program webinarium:

  • 12.50 – 13:00 przygotowanie, próba sprzętowa
  • 13:00 – 13:10 tytułem wstępu: zasady webinarium, przedstawienie eksperta
  • 13:10 – 14:00 omówienie najważniejszych zmian w ustawie o spółdzielniach socjalnych
  • 14:00 – 14:30 sesja pytań i odpowiedzi
  • 14:30 podsumowanie i zakończenie webinarium

Proces rejestracji:

  1. Zachęcamy do zarejestrowania się (jest to niezbędne, by uzyskać link do udziału w webinarium): http://bit.ly/2DxtAVs
  2. Przy rejestrowaniu się po kliknięciu w przycisk „rejestruj” zostaną Państwo przekierowani na stronę www z ujednoliconym tekstem Ustawy z dn. 27 kwietnia 2006 r. o spółdzielniach socjalnych.
  3. Jednocześnie otrzymacie Państwo maila z potwierdzeniem rejestracji na webinarium. W mailu będzie link do webinarium – to w ten link musicie Państwo wejść 26 marca, by uczestniczyć w wydarzeniu.
  4. Osoby, które się zarejestrują otrzymają dwukrotne przypomnienie o webinarium (w tym na 30 minut przed wydarzeniem). W przypomnieniach tych będzie także link do samego wydarzenia (przejście do pokoju webinarium).

Webinarium będzie rejestrowane, umożliwimy Państwu zapoznanie się z nagraniem (publikujemy je na kanale OZRSS na youtube.pl oraz na portalu ekonomiaspoleczna.pl w zakładce projektowej pn. Integracja ES w regionach).


W przypadku pytań proszę o kontakt: Agnieszka Deja, a.deja@ozrss.pl

Webinarium organizowane jest w ramach projektu „Spójna integracja regionalna ekonomii społecznej”.

Opublikowany w Wydarzenia

Powiązane